◄
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Święta Maziarzy Łosiańskich, które odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia 2024 r. w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu. Tegorocznym tematem przewodnim są Mistrzowie tradycji - osoby podtrzymujące unikatowe zawody i umiejętności. W programie koncerty, pokazy, warsztat
Otwarte wrota krainy podkowca - gra terenowa odbędzie się w dniu 27 lipca 2024 roku w Filii Bliotecznej w Cieklinie
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają na spotkanie z edukatorami - animatorami Krainy Podkowca, które odbędzie się w Filii Bibliotecznej w Cieklinie 8 czerwca 2024 r. godzina 10:00.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają do udziału w konkursie „Nietoperz? Nie taki straszny!”. Wystarczy z dowolnych materiałów wykonać maskę nietoperza.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie zapraszają dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Klub Seniora w Dębowcu zapraszają na dębowiecki rynek, gdzie odbędzie się Narodowe Czytanie.
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu zapraszają na wystawę pokonkursową pt. „Nietoperz? Nie taki straszny!”.
Serdecznie zapraszamy w piątek 2 czerwca o godz. 18:00 do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wernisaż wystawy malarstwa Sebastiana Brożyny. Wystawa będzie prezentowana do 4 lipca br.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Kraina Podkowca zapraszają na sobotnie (13.05) spotkanie do Fili Bibliotecznej w Cieklinie.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu wraz z Polskim Towarzystwem Przyjaciół Przyrody „pro Natura” zapraszają do udziału w konkursie „Nietoperz? Nie taki straszny!”.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.