Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją


Cieklin - kolebką narciarstwa polskiego

Wiadomosci 



Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją


 Dział: wiadomosci Dodano: 2019-07-14 02:19 -+


Nocą 14 lipca 2019 r. około godziny drugiej wybuchł pożar murowanej przybudówki w Dobryni.

Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją

 Ogień udało się szybko opanować, dzięki sprawnej akcji strażaków. Niestety w pomieszczeniach odnaleziono dwa zwęglone ciała. Na miejscu pracują strażacy z OSP w Dobryni, Cieklina i Dębowca oraz trzy zastępy PSP z Jasła. 


Galeria zdjęć (17)

Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją Pożar w Dobryni - dwie osoby nie żyją

#Dobrynia #Pożar #OSP #Cieklin #Straż,

fb

Komentarze:

Pokaż komentarze ∨

Brak komentarzy

Najnowsze Wiadomości Kultura Sport 

STATSTYKA:

Jesteś naszym 13801496 gościem.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.


POGODA TERAZ
Temperatura: 0.67 °C Prędkość wiatru: 5.47 km/h Kierunek wiatru: 119 °
Ciśnienie: 993.43 hPa Wilgotność powietrza: 51.33 %
Źródło: TECH - Michał Czechowicz
stat4u
Poznaj nas RegulaminNeswetter Kopiuj adres © 2011 - 2014 Wiesław Czechowicz - Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!.