◄
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
Piątkowy wieczór, 11 lutego 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Marka Burdzego.
W sobotę 12 czerwca 2021r. w remizie OSP Cieklin odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze za lata 2015-2020.
W sobotę 29 sierpnia 2020 r. odbył się finisaż wystawy batików Marty Wachel pt. „Opowieści woskiem pachnące”.
W piątek 25 października 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa malarstwa Natalii Karasińskiej.
W piątkowy wieczór, 5 października 2018 r. została otwarta wystawa malarstwa Grzegorza Szatka pt. Atawizm Dali - ′ 89 Szatek. Wydarzenie to miało miejsce w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie.
„WIELOSOBECNOŚCI - Bo choć, jak każdy z nas, jestem Obecna zazwyczaj Osobno, to miło jest być czasem w Wielości.” Maria Kondrad.
Dzisiejszy wieczór w Kopaninach koło Dębowca był bardzo gorący mimo chłodnej aury. Wszystko za sprawą żywiołowego koncertu krakowskiego zespołu Kraków Street Band, który rozpoczął się kilka minut po godzinie 19 na przystanku Kopaniny II.
Dnia 24 czerwca 2016 r., po Mszy Św. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieklinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.
Powiat Jasielski otrzyma 750 tys. zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Promesę opiewającą na tę kwotę, z rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, odebrał Starosta Jasielski Mariusz Sepioł.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.