◄
Dzisiaj w chłodny listopadowy dzień, cieklińskie muzeum odwiedzili współorganizatorzy wystawy absolwentów PLSP z Sędziszowa Małopolskiego.
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
Piątkowy wieczór, 27 maja 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Krystyny Kuźniarskiej.
W sobotę 12 czerwca 2021r. w remizie OSP Cieklin odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze za lata 2015-2020.
Zbliżający się koniec roku, to czas na podsumowanie co udało się zrealizować z zaplanowanych działań. Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek udostępnił na facebooku „PODSUMOWANIE INWESTYCJI ROZBUDOWY KANALIZACJI I WODOCIĄGÓW W GMINIE DĘBOWIEC”.
Dzisiaj, 11 grudnia 2020 r. w cieklińskim muzeum ekipa z Telewizji Rzeszów przygotowywała materiał o historii polskiego narciarstwa. Aktualizacja: 05-01-2021 21:08
Zakończył się remont szatni w remizie OSP w Cieklinie. W niedzielę 6 grudnia 2020 roku szatnia została oddana do użytku, zainteresowani strażacy mogli obejrzeć wyremontowane pomieszczenie.
Trwa gaszenie pożaru budynku SKR w Cieklinie, do którego wezwano strażaków o godzinie 20:36.
Dziś, w czwartek, 19 listopada 2020 r. około godziny dziewiętnastej wezwano straż do palącej się altany na terenie Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca w Foluszu.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie 3 listopada 2020 r. poinformowała o nowych ogniskach COVID-19. AKTUALIZACJA! (14-11-2020 r.)
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.