◄
W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Szudego, który był uczczeniem 40. rocznicy pracy twórczej.
W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
W sobotę 12 lutego 2022 r. o godzinie 19:00 w remizie OSP w Cieklinie odbyło się spotkanie sprawozdawcze z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie za rok 2021.
W piątkowy wieczór, 19 listopada 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Danuty Poręby.
11 listopada to jeden z najpiękniejszych dni w historii Polski. Obchodzimy w nim Narodowe Święto Niepodległości.
W dniu 12 października w budynku urzędu odbyło się spotkanie, na którym Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek wręczył podziękowania za długoletnią pracę pedagogiczną.
W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez mieszkańca miejscowości Dębowiec odnośnie „Składowiska śmieci w Dębowcu” czy też „Spalarni śmieci” uprzejmie zawiadamiamy, że Gmina Dębowiec podjęła działania związane z budową zaplecza dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dębowcu wraz z Punktem Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
W środę, 29 września 2021 roku odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu do ratownictwa drogowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie.
Piątkowy wieczór, 17 września 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Natalii Fischer.
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w dniach 9 - 18 września 2021 r. jesiennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.