◄
Skąd wzięła się nazwa Podkowiec Mały? Jak wygląda i gdzie mieszka? Po co wybudza się z hibernacji i czy naprawdę wplątuje się we włosy?
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Sprawdź kto ubiega się o mandat europosła na Podkarpaciu?
W niedzielne popołudnie, 24 marca 2024 roku, Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zamieniło się w przestrzeń pełną humoru i refleksji.
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
Rysowane, malowane, wyklejane, z gipsu, plasteliny, szkła, filcu i włóczki – wszelkiej maści nietoperze zawitały do Filii Bibliotecznej w Cieklinie.
Jaki tajemniczy przedmiot można wydobyć z czarnego kapelusza i do czego on służy? Czy można przejść przez drzwi do krainy wyobraźni i co w niej znajdziemy?
Z powodu awarii instalacji wodnej i zalania pomieszczeń, Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu pozostaje nieczynna do odwołania.
Piątkowy wernisaż w cieklińskim muzeum nart był wielką gratką dla fanów twórczości Juliana Fałata, Stanisława Wyspiańskiego, Paula Cézanne´a, Vincenta van Gogha, Johannesa Vermeera, Leonarda da Vinci, Jana Matejki, Paula Gauguina, Claude´a Moneta, Amedeo Modiglianiego i Pabla Picasso.
Szanowni Państwo! Na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury informujemy, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie będą nieczynne dla czytelników w dniach 12 – 25 marca.
W piątek 25 października 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa malarstwa Natalii Karasińskiej.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.