◄
W malowniczym Cieklinie, w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które zgromadziło miłośników sztuki z Gminy Dębowiec i okolic.
W piątek wieczorem, 12 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się finisaż wystawy Zuzanny Kłapkowskiej pt. „Axis mundi”. Była to okazja, aby podziwiać prace młodej artystki, która eksperymentuje z różnymi technikami i materiałami.
W ubiegły piątek, 14 maja 2021 r., nastąpiło uroczyste oddanie do użytku i poświęcenie dwóch nowych mostów na potoku Bednarka w miejscowości Cieklin.
Dzisiaj, 10 czerwca 2020 roku o godzinie 11:00 oficjalnie przekazano do budowy dwa mosty na drogach powiatowych w Cieklinie firmie Godrom z Gorlic.
Uroczyste obchody 110-lecia Szkoły Podstawowej w Dobryni 12. 10. 2018 roku rozpoczęła msza święta w kościele filialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dobryni.
Wczoraj 24 lutego 2017 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wystawienniczym „Kasztel w Szymbarku” odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Bogdana Kozona.
10 lutego 2017 roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy pt. „Snycerstwo - nowa pasja”.
17. 01.2017 roku Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odwiedziło Polskie Radio Rzeszów. W trzygodzinnym programie „na żywo” zaproszeni goście opowiadali o narciarzach i ciekawych miejscach w gminie Dębowiec, promowali jej kulturę i lokalnych artystów.
Wernisaż 19 stycznia 2017 roku rozpoczął wystawę malarstwa Igi Brej zatytułowaną „Oścień” w Galerii JDK.
Uroczysty wernisaż 6 września 2016 roku rozpoczął wystawę malarstwa Igi Brej zatytułowaną „Trudno ci wierzgać przeciwko ościeniowi”.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.