◄
Dzisiaj w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się X Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Z ekologią na Ty”, zrealizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Dębowiec.
Dzisiaj, 25 kwietnia 2019 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbył się IX Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Cieklinie.
Za nami święto wszystkich dzieci. Gminny Dzień Dziecka na stałe wpisał się w kalendarz imprez Gminy Dębowiec. W tym roku po raz trzeci spotkaliśmy się na płycie stadionu w Dębowcu.
Policjanci z Jasła zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Jasielski sąd zdecydował o umieszczeniu go w areszcie na trzy miesiące.
„Piękne te ilustracje, wesołe i kolorowe…” takie słowa najczęściej słyszałam wśród oglądających wystawę.
Pod takim tytułem w październikowy wieczór (28.10.2015 r.) odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone rozwijaniu czytelnictwa.
28 października uczniowie klasy drugiej wybrali się do po pobliskiego Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie na wystawę malarstwa Bogusława Przepióry.
Spotkanie Opłatkowe w Cieklinie to wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe gości w kalendarium imprez organizowanych w Wiejskim Ośrodku Kultury. Wyróżnia go szczytny cel, okazania szacunku dla osób starszych, naszych rodziców i dziadków.
3. grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Dębowcu odbył się VIII konkurs recytatorski „Polska poezja. Julian Tuwim dzieciom”.
Szkoła Podstawowa w Cieklinie bierze udział w akcji zbiórki makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka. Celem akcji, organizowanej przez Fundację Przyjazny Świat Dziecka, jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.