◄
Piątkowy wieczór, 6 października 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Jędryczki, który jest naszym lokalnym Artystą.
Dzisiaj w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się X Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Z ekologią na Ty”, zrealizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Dębowiec.
W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
Wójt Gminy Dębowiec informuje, iż Urząd Gminy Dębowiec wspólnie z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębowiec organizują pomoc humanitarną dla dotkniętych rosyjską agresją mieszkańców Ukrainy.
Dzisiaj 14 stycznia 2022 r. około godziny 13:20 służby ratownicze zostały wezwane do osoby, która złamała kończynę dolną.
Dzisiaj, 2 marca 2021 r. około godziny 16:54 jednostki ochrony przeciwpożarowej z terenu gminy Dębowiec zostały zadysponowane w okolice Domu Pomocy Społecznej w Foluszu.
Dziś, w czwartek, 19 listopada 2020 r. około godziny dziewiętnastej wezwano straż do palącej się altany na terenie Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca w Foluszu.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie 3 listopada 2020 r. poinformowała o nowych ogniskach COVID-19. AKTUALIZACJA! (14-11-2020 r.)
Jubileuszowa, piąta edycja Biegu Beskidnika odbyła się 27 września 2020 r. w Foluszu.
W sobotę, 26 września 2020 r. w Foluszu odbyły się ćwiczenia jednostek OSP z terenu gminy Dębowiec oraz Osiek Jasielski.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.