◄
W niedzielne popołudnie, 24 marca 2024 roku, Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zamieniło się w przestrzeń pełną humoru i refleksji.
W piątkowy wieczór, 19 listopada 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Danuty Poręby.
Z udziałem miłośników sztuki i przyjaciół artystki w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się 21 maja 2021 r. wernisaż wystawy malarstwa Doroty Komborskiej-Szewczyk pt. „EGZALTOWANE FORMY WYRAZU”.
Policjanci spotkali się z dziećmi na stoku narciarskim, w ramach ogólnopolskiej kampanii MSWiA pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".
Piątkowy wernisaż w cieklińskim muzeum nart był wielką gratką dla fanów twórczości Juliana Fałata, Stanisława Wyspiańskiego, Paula Cézanne´a, Vincenta van Gogha, Johannesa Vermeera, Leonarda da Vinci, Jana Matejki, Paula Gauguina, Claude´a Moneta, Amedeo Modiglianiego i Pabla Picasso.
W piątek 25 października 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa malarstwa Natalii Karasińskiej.
Dnia 13 kwietnia tj. w sobotę br. Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie (gmina Dębowiec) zorganizowało wernisaż pt. „Cieklin i okolica w dawnych publikacjach prasowych”. Autorami wernisażu byli Anna i Krzysztof Kusiak redaktorzy Regionalnego Blogu Historycznego Z pogranicza .
Wczoraj wieczorem 25 stycznia 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa fotografii Jacka Kosiby pt. „Piękno zaklęte w drewnie”.
Prace przy budowie alejek na cieklinskim cmentarzu dobiegły końca.
Dużymi brawami nagrodziła publiczność utalentowanych muzycznie i aktorsko uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Dobryni, którzy niedzielnego popołudnia, 22 stycznia 2017 roku, dali w swojej szkole wspaniały Koncert Noworoczny.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.