◄
W malowniczym Cieklinie, w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które zgromadziło miłośników sztuki z Gminy Dębowiec i okolic.
Skąd wzięła się nazwa Podkowiec Mały? Jak wygląda i gdzie mieszka? Po co wybudza się z hibernacji i czy naprawdę wplątuje się we włosy?
Wernisaż Krystyny Kuźniarskiej i Piotra Warchoła w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie, który rozpoczął się dźwiękami skrzypiec w wykonaniu Weroniki Sroki, zgromadził liczne grono miłośników sztuki.
W niedzielne popołudnie, 24 marca 2024 roku, Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zamieniło się w przestrzeń pełną humoru i refleksji.
W Dębowcu powstała nowa atrakcja turystyczna, izba w której zgromadzono zbiory związane z historią i tradycją naszej gminy. To rezultat starań i współpracy wielu podmiotów, które zebrały i udostępniły cenne pamiątki i dokumenty.
W piątek wieczorem, 12 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się finisaż wystawy Zuzanny Kłapkowskiej pt. „Axis mundi”. Była to okazja, aby podziwiać prace młodej artystki, która eksperymentuje z różnymi technikami i materiałami.
To już w piątek, 12 stycznia o godz. 18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbędzie się finisaż wystawy Zuzanny Kłapkowskiej pt. „Axis mundi”.
Dzisiaj w chłodny listopadowy dzień, cieklińskie muzeum odwiedzili współorganizatorzy wystawy absolwentów PLSP z Sędziszowa Małopolskiego.
Piątkowy wieczór, 6 października 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Jędryczki, który jest naszym lokalnym Artystą.
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.