◄
Policjanci spotkali się z dziećmi na stoku narciarskim, w ramach ogólnopolskiej kampanii MSWiA pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".
Dzisiaj, 11 grudnia 2020 r. w cieklińskim muzeum ekipa z Telewizji Rzeszów przygotowywała materiał o historii polskiego narciarstwa. Aktualizacja: 05-01-2021 21:08
W niedziele, 5 stycznia 2020 r. w Teleexpressie EXSTRA została podana informacja o mało znanej dla narciarzy historii narciarstwa w Polsce, która miała miejsce w Cieklinie na Podkarpaciu.
17. 01.2017 roku Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odwiedziło Polskie Radio Rzeszów. W trzygodzinnym programie „na żywo” zaproszeni goście opowiadali o narciarzach i ciekawych miejscach w gminie Dębowiec, promowali jej kulturę i lokalnych artystów.
Jutro (9 stycznia) o godzinie 9.00 rusza wyciąg narciarski w Małastowie.
Wczoraj 25 października 2014 roku cieklińskie muzeum nart zwiedzała Elżbieta Bieńkowska Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego i usług.
W ubiegłym roku wydawnictwo STENTOR wydało pakiet edukacyjny „O to chodzi!” dla klas 4-6. Ciekawostką jest to, że w podręczniku dla klasy 5 w części 2 na stronie 169 znajduje się zdjęcie nart z kolekcji Muzeum Narciarstwa w Cieklinie.
Do 23 lutego klienci centrum handlowego Bonarka City Center w Krakowie mogą obejrzeć stare narty z kolekcji Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. Wystawa została zorganizowana z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.
Śledząc internetową stronę cieklińskiego przedszkola widzimy jak dzieci aktywnie spędzają czas. Nauczycielki starają się aby podczas pobytu w przedszkolu nie tylko bawiły się ale poprzez zabawę uczyły i poznawały otaczający ich świat.
W niedzielę 10 lutego 2013 r. odbył się II Międzynarodowy Etnograficzny Rajd Narciarski Śladami prof. Romana Reinfussa, który zakończył się w Skansenie w Szymbarku.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.