◄
W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Sprawdź kto ubiega się o mandat europosła na Podkarpaciu?
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
Dzisiaj w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się X Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Z ekologią na Ty”, zrealizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Dębowiec.
15 marca 2023 roku w Urzędzie Gminy w Dębowcu zostały podpisane umowy na zadanie pn. „Przebudowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Dębowiec w ramach poprawy efektywności energetycznej”, gdzie wartość robót budowlanych wynosi 4 570 000 zł.
W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Szudego, który był uczczeniem 40. rocznicy pracy twórczej.
W dniu dzisiejszym obchodzimy 104. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody w Naszej Gminie rozpoczęły się Mszą Św. w intencji Ojczyzny oraz z okazji 250-lecia istnienia Gwardii Dębowieckiej w Kościele Parafialnym w Dębowcu.
W niedzielę, 5 czerwca 2022 roku na stadionie sportowym w Dębowcu odbył się Gminny Dzień Dziecka. Od godziny 14:00 do 19:00 dębowiecki stadion zamienił się w wielki plac zabaw.
W dniu dzisiejszym obchodzimy 231. rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
W piątkowy wieczór, 19 listopada 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Danuty Poręby.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.