◄
Dzisiaj w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się X Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem „Z ekologią na Ty”, zrealizowany przy wsparciu środków z budżetu Gminy Dębowiec.
W dniu dzisiejszym obchodzimy 104. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody w Naszej Gminie rozpoczęły się Mszą Św. w intencji Ojczyzny oraz z okazji 250-lecia istnienia Gwardii Dębowieckiej w Kościele Parafialnym w Dębowcu.
W dniu dzisiejszym obchodzimy 231. rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Gmina Dębowiec przystąpiła do projektu grantowego „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”, z którego otrzymała dotację w wysokości 60 000 złotych.
Uroczyste obchody 110-lecia Szkoły Podstawowej w Dobryni 12. 10. 2018 roku rozpoczęła msza święta w kościele filialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dobryni.
Szkoły uczestniczące w Projekcie "Poprawa jakości kształcenia ogólnego w mieście Jaśle oraz gminach Jasło, Dębowiec, Krempna, Nowy Żmigród i Osiek Jasielski" realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego
„Piękne te ilustracje, wesołe i kolorowe…” takie słowa najczęściej słyszałam wśród oglądających wystawę.
Piątek, 18 marca 2016 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie odbyła się konferencja skierowana do mieszkańców gminy Dębowiec poświęcona Żołnierzom Niezłomnym.
30 września uczniowie cieklinskiej szkoły pod opieką nauczycieli wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata".
Wniosek Gminy Dębowiec o udzielenie wsparcia finansowego na zakup książek do bibliotek szkolnych, złożony w ramach Rządowego programu „Książki naszych marzeń” przeszedł pozytywną weryfikację formalną poinformował Wójt Gminy Dębowiec Zbigniew Staniszewski.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.