◄
Dnia 4 września 2022 r. odbyły się Dożynki Gminne na placu przy Wiejskim Domu Kultury w Woli Dębowieckiej. Piękna i słoneczna pogoda tłumnie zgromadziła Mieszkańców i przybyłych Gości.
Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych z udziałem motocyklistów. Wczoraj w miejscowości Duląbka kierujący motocyklem zderzył się na skrzyżowaniu z samochodem osobowym.
W piątek 25 września 2020 r. spod kościoła parafialnego wyruszyła Droga Krzyżowa na Cieklinkę.
Kolejna edycja Biegu Beskidnika za nami. 29 września 2019 r, mogliśmy ponownie spotkać się z miłośnikami biegów górskich w Foluszu, których i tym razem nie zabrakło.
W niedzielę 15 września 2019 roku na jasielskim rynku zaparkowało około 200 starych zabytkowych pojazdów, by następnie w paradnym orszaku udać się do Cieklina, gdzie tłumnie przywitali ich mieszkańcy i miłośnicy motoryzacji.
Za nami święto wszystkich dzieci. Gminny Dzień Dziecka na stałe wpisał się w kalendarz imprez Gminy Dębowiec. W tym roku po raz trzeci spotkaliśmy się na płycie stadionu w Dębowcu.
Od 4 marca 2018 r. na naszej stronie uruchomiliśmy zapis pogody. Dane pobierane są ze stacji monitującej pogodę „Tech” zlokalizowanej w Cieklinie.
20 maja br. odbyła się w Ludowym Domu Kultury w Cieklinie konferencja „W 100 lecie wybuchu Wielkiej Wojny”. Zorganizowali ją Gmina Dębowiec i Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.
W środę 7 marca 2012 roku po raz 21 rozegrany został Memoriał Stanisława Barabasza. Nie zawiedli organizatorów zawodnicy z pobliskich klubów - GMKS Strzelec Frysztak i Chyrowa-Ski.
W sobotę 15 października Muzeum Narciarstwa w Cieklinie gościło potomków Stanisława Barabasza. Prawnuka Bogdana Dvořáka z małżonką Stanisławą i ich córkę Martę Dvořák z mężem Waldemarem.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.