◄
W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Przebudowa mostu w Bednarce, prowadzona przez firmę Nowak-Mosty, została zakończona przed planowanym terminem, co jest znakomitą wiadomością dla kierowców i mieszkańców korzystających z drogi wojewódzkiej nr 993.
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Sprawdź kto ubiega się o mandat europosła na Podkarpaciu?
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
11 listopada to jeden z najpiękniejszych dni w historii Polski. Obchodzimy w nim Narodowe Święto Niepodległości.
W piątek, 30 lipca 2021 r. o godzinie 20:00 z udziałem miłośników historii i zainteresowanych osób w Muzeum Narciarstwa im. S. Barabasza w Cieklinie odbyło się uroczyste zakończenie wystawy historycznej pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim.
Dzisiaj, 11 grudnia 2020 r. w cieklińskim muzeum ekipa z Telewizji Rzeszów przygotowywała materiał o historii polskiego narciarstwa. Aktualizacja: 05-01-2021 21:08
Gmina Dębowiec przystąpiła do projektu grantowego „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”, z którego otrzymała dotację w wysokości 60 000 złotych.
Biuro do Walki z Cyberprzestępczością KGP we współpracy z NASK (Naukową i Akademicką Siecią Komputerową) oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa.
W czwartek, pierwszego sierpnia br. w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie Gminy Dębowiec nastąpi włączenie syren alarmowych - poinformował Sekretarz Gminy Dębowiec Piotr Zoła.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.