◄
Dzisiaj 14 stycznia 2022 r. około godziny 13:20 służby ratownicze zostały wezwane do osoby, która złamała kończynę dolną.
W miesiącu grudniu został ukończony remont infrastruktury turystycznej (ogrodzenie, mostki i barierka) na ścieżce przyrodniczej Kiczera im prof. Jana Rafińskiego oraz ścieżce przyrodniczej Folusz (ogrodzenie i barierka).
W związku z wprowadzonym przez Premiera RP stanem epidemii i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne oraz w trosce o zdrowie turystów i samych zwiedzających, Magurski Park Narodowy informuje o zamknięciu od dnia 25 marca do odwołania niżej wymienione miejsca i wieży widokowej:
W dniach 24-26 czerwca 2019 roku odbyło się w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie IV Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe historyków kultury fizycznej na temat: „Stulecie sportów zimowych i sportu wiejskiego w niepodległej Polsce”.
I miejsce dla Maksymiliana Czechowicza z Publicznego Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie.
Dzisiaj 29 kwietnia 2013 r. o godz. 11:00 w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Włodzimierza Stachonia pt. „Spotkania z przyrodą”.
Być może niektórzy wędrujący po szlakach turystycznych w Magurskim Parku Narodowym zauważyli prace, które rozpoczęły się przy Diablim Kamieniu.
W Mrukowej mógłby powstać ośrodek narciarski z prawdziwego zdarzenia. Jest atrakcyjny teren o bardzo dobrych warunkach narciarskich, koncepcja budowy, brakuje tylko inwestora
Magurski Park Narodowy to nieoceniony obszar pod względem przyrodniczym nie tylko dla mieszkańców okolicznych wsi, nie tyko dla obszaru Polski, ale także dla całej Europy, która od wielu lat realizuje program Natura 2000
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.