◄
W niedzielne popołudnie, 24 marca 2024 roku, Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zamieniło się w przestrzeń pełną humoru i refleksji.
W piątek wieczorem, 12 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się finisaż wystawy Zuzanny Kłapkowskiej pt. „Axis mundi”. Była to okazja, aby podziwiać prace młodej artystki, która eksperymentuje z różnymi technikami i materiałami.
To już w piątek, 12 stycznia o godz. 18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbędzie się finisaż wystawy Zuzanny Kłapkowskiej pt. „Axis mundi”.
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Szudego, który był uczczeniem 40. rocznicy pracy twórczej.
Wieczorem w piątek, 5 sierpnia 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Burdy.
Piątkowy wieczór, 17 września 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Natalii Fischer.
W sobotę 29 sierpnia 2020 r. odbył się finisaż wystawy batików Marty Wachel pt. „Opowieści woskiem pachnące”.
W piątek 25 października 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa malarstwa Natalii Karasińskiej.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.