◄
Piątkowy wieczór, 11 lutego 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Marka Burdzego.
Kilka zdjęć zimowej aury.
W piątkowy wieczór, 15 listopada 2019 roku w Centrum Sztuki Mościce została otwarta wystawa pt. „Czas wolny” prezentująca nie tylko sposoby spędzania wolnego czasu zimą, głównie w okresie 20 lecia międzywojennego, ale także style życia, nastroje społeczne, rozwój i lokalne zasoby pamiątek.
Zima nie daje o sobie zapomnieć. Informacja dla kierowców jadących w kierunku Folusza od Jasła droga jest nieprzejezdna.
Czy po tegorocznej zimie zostaną tylko te zdjęcia Anity?.
60 młodych narciarzy wzięło udział w biegach zorganizowanych na zakończenie programu „Zima na sportowo - popularyzacja narciarstwa biegowego”, realizowanego przez Miasto Jasło, a dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Taka zima też ma swój urok.
W Mrukowej mógłby powstać ośrodek narciarski z prawdziwego zdarzenia. Jest atrakcyjny teren o bardzo dobrych warunkach narciarskich, koncepcja budowy, brakuje tylko inwestora
Konkurs Plastyczny "Stanisław Barabasz. - Początki mego narciarstwa" rozstrzygnięty W sobotę 18 grudnia w Muzeum Narciarstwa w Cieklinie poznaliśmy zwycięzców konkursu plastycznego, który odbył się tu tydzień wcześniej.Udział w konkursie wzięło 18 uczniów klas III-VI
Zziajany narciarz okrążający ciekliński dwór, łyżwiści na tle wzniesień Beskidu Niskiego i tatrzańskich szczytów lu stelmach przygotowujący w warsztacie pierwsze polskie "ski"... Uczniowie z gminy Dębowiec postanowili zilustrować wspomnienia Stanisława Barabasza,
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.