◄
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
W niedzielę 15 września 2019 roku na jasielskim rynku zaparkowało około 200 starych zabytkowych pojazdów, by następnie w paradnym orszaku udać się do Cieklina, gdzie tłumnie przywitali ich mieszkańcy i miłośnicy motoryzacji.
Wczoraj wieczorem 25 stycznia 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie została otwarta wystawa fotografii Jacka Kosiby pt. „Piękno zaklęte w drewnie”.
Daleko czy blisko – wszędzie możemy znaleźć ciekawe, zasługujące na wyróżnienie, niespotykane w innych stronach miejsca lub obiekty. Takie też było zadanie uczestników IX Międzygminnego Konkursu Fotograficznego pt.: Małe cuda Gminy Dębowiec.
Maroko to kraj położony w północno-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym, o bogatej historii.
Do końca września br roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć czasową wystawę grudziądzkiej artystki i animatorki kultury Ewy Grzeszczuk.
I miejsce dla Maksymiliana Czechowicza z Publicznego Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie.
Tego dnia (26 czerwca 2013) sala obrad w Starostwie Powiatowym pękała w szwach. Odbywała się tutaj uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Powiatu z udziałem honorowych gości z regionu oraz młodzieżowych rad miasta i gminy Jordanów z Małopolskiego.
7 maja 2012 roku w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbędzie się otwarcie wystawy poświęconej patronowi, pod tytułem „ Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz – człowiek licznych pasji”. Patronat nad wystawą objął wójt gminy Dębowiec
Zobacz niesamowite zdjęcia Marty Żychowskiej. Niebo nad Cieklinką zamieniło się w niesamowitą paletę kolorów. Dziękuję Marcie za udostępnienie tych fotografii.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.