◄
Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca. Sprawdź kto ubiega się o mandat europosła na Podkarpaciu?
Od 23 czerwca 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie można obejrzeć zbiorową wystawę prac absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Sędziszowie Małopolskim.
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
W piątkowy wieczór, 19 listopada 2021 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy Danuty Poręby.
W dniu 12 października w budynku urzędu odbyło się spotkanie, na którym Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek wręczył podziękowania za długoletnią pracę pedagogiczną.
Piątkowy wernisaż w cieklińskim muzeum nart był wielką gratką dla fanów twórczości Juliana Fałata, Stanisława Wyspiańskiego, Paula Cézanne´a, Vincenta van Gogha, Johannesa Vermeera, Leonarda da Vinci, Jana Matejki, Paula Gauguina, Claude´a Moneta, Amedeo Modiglianiego i Pabla Picasso.
W piątkowy wieczór, 5 października 2018 r. została otwarta wystawa malarstwa Grzegorza Szatka pt. Atawizm Dali - ′ 89 Szatek. Wydarzenie to miało miejsce w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie.
13 marca - 9 czerwca 2013 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza Wystawa powstała w 100-lecie urodzin Tadeusza Wowkonowicza. Organizatorzy wystawy: Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
Dnia 26 stycznia 2013 roku o godz. 18.00 rozpoczął się bal gimnazjalny klas trzecich. Ponadto w balu uczestniczyli rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.
W lipcu b. r. przypadała 200 rocznica urodzin Józefa Ignacego Kraszewskiego – pisarza, historyka i publicysty, autora ponad dwustu powieści społecznych, obyczajowych, ludowych a nade wszystko historycznych.
Uroczyste oddanie do użytkowania boisk wielofunkcyjnych - Gmina Dębowiec W dniu 24 października 2024 r. odbyło się uroczyste oddanie do użytkowania 3 przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych, znajdujących się przy:
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.