◄
Konfucjusz: „Spróbuj zapalić maleńką świeczkę, zamiast przeklinać ciemność”. Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym.
Otwarte wrota krainy podkowca - gra terenowa odbędzie się w dniu 27 lipca 2024 roku w Filii Bliotecznej w Cieklinie
„Językowe antidotum” - wykład połączony z promocją książki „Mniejszości i ich języki wobec kryzysu„wydanej przez Centrum Zaangażowanych Badań nad Ciągłością Kulturową i Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają na spotkanie z edukatorami - animatorami Krainy Podkowca, które odbędzie się w Filii Bibliotecznej w Cieklinie 8 czerwca 2024 r. godzina 10:00.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz PTPP „pro Natura” zapraszają do udziału w konkursie „Nietoperz? Nie taki straszny!”. Wystarczy z dowolnych materiałów wykonać maskę nietoperza.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie zapraszają dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym.
Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Korzeń, autorką książki „Polskie wino. Ludzie, miejsca, historie.” Spotkanie odbędzie się 30 czerwca o godz. 18.00 w budynku muzeum.
„Beskid bez kitu” - spektakl w ramach Święta Małopolski 2023.
Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Kraina Podkowca zapraszają na sobotnie (13.05) spotkanie do Fili Bibliotecznej w Cieklinie.
Zapraszamy 14 kwietnia o godz. 18:00 do Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach na wystawę malarstwa pt. „Beskid. Pejzaż subiektywny” Urszuli Łojko - Smogorzewskiej. Wystawa będzie prezentowana do 2 maja br.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.