◄
Relacja z wernisażu wystawy pt. „PASTEL I COLLAGE“ Danuty Słyś-Toh, który odbył się w piątek 24 lutego 2023 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie
W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 r. w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Mirosława Szudego, który był uczczeniem 40. rocznicy pracy twórczej.
W piątek, 30 lipca 2021 r. o godzinie 20:00 z udziałem miłośników historii i zainteresowanych osób w Muzeum Narciarstwa im. S. Barabasza w Cieklinie odbyło się uroczyste zakończenie wystawy historycznej pt. Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim.
W piątek 17 maja 2019 roku w Izbie Muzealnej Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbyła się Noc Muzeów.
W sobotę 26 stycznia 2019 r. po godzinie 18:00 w remizie OSP w Cieklinie odbyło się spotkanie sprawozdawcze z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieklinie za rok 2018.
Stary drewniany dom w Dobryni nie spłonął dzięki szybkiej akcji strażaków.
Mieszkańcy Cieklina licznie uczestniczyli w obchodach 100-lecia niepodległości Polski, które odbyły się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie.
W drugiej turze wyborów samorządowych na wójta gminy Dębowiec zwyciężył kandydat KWW Nasza Gmina Marcin Bolek.
Prace przy budowie alejek na cieklinskim cmentarzu dobiegły końca.
Obchody 100-lecia niepodległości stały się świętem całej polskiej wspólnoty, również tej samorządowej - Gminy Dębowiec. To co Nas łączy, to wspólne wartości - otwartość, wspólnota, miłość do Ojczyzny oraz duma z osiągnięć Naszego społeczeństwa.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.